Mijn vorige blog over de nieuwe gebruikersvoorwaarden van Facebook leidde deze week tot een televisieoptreden bij Umberto Tan!
Wie:Anne Helmond Wat:Nieuwe Media onderzoeker Waar:Universiteit van Amsterdam Studie:BA Interaction Design (HKU), MA Interactive Multimedia (HKU/Open University, London), BA Mediastudies (UvA) en MA New Media & Digital Culture (UvA). Deze studie gekozen omdat:Ik van mijn hobby (internet) mijn werk wilde maken en ik internetcultuur wilde bestuderen. Leukst aan wetenschapper zijn:Je interesses kunnen volgen en kunnen uitdiepen. Daarnaast is het heel erg leuk om naar interessante steden te reizen voor conferenties en daar nieuwe mensen te ontmoeten. Moment dat het verschrikkelijk was:Toen er een foutje in de onderzoeksdata bleek te zitten en alles opnieuw kon!
Hobby:Fotografie, lezen en hardlopen. Houdt van:Leuke nieuwe koffietentjes uittesten in Amsterdam. Eet het liefst:Indiaas of Thais
Anne geeft Google-les in EditieNL (video) Anne over liken in het NRC Anne over webtrackers op de Correspondent Anne aan het woord in Marie Claire (pdf) Anne is gestopt als Face of Science
Mijn vorige blog over de nieuwe gebruikersvoorwaarden van Facebook leidde deze week tot een televisieoptreden bij Umberto Tan!
Heb je de nieuwe Data Policy van Facebook al gelezen? Of heb je, net als vele gebruikers, de notificatie bovenaan in de nieuwsfeed zonder te lezen weggeklikt en de email van Facebook genegeerd?
Altijd spannend of en wanneer een paper gepubliceerd wordt, maar deze keer was wel heel bijzonder…
Een van de leukste aspecten van onderzoeker zijn, vind ik de mogelijkheden om te reizen. Elk jaar heb ik een bepaald budget dat ik kan gebruiken om mijn onderzoek te presenteren op een conferentie in het buitenland. Tijdens het schrijven van mijn proefschrift ben ik onder andere in New York, B…